Jsme nově vzniklá společnost založena v roce 2016. Společnost vznikla za účelem pomáhat malým, středním, ale i velkým společnostem s IT oblasti. Máme zkušenosti z velkých korporací, tudíž víme jak by se věci měly dělat a jak se dělají v praxi.

Orientujeme se v oblasti zpracování dat a jejich vizualizací v grafech a přehledných dashboardech. Preferujeme taková řešení, která využívají už nakoupené firemní aplikace. Takže nenutíme zákazníky k nákupu nových aplikací a nástrojů pokud to není opravdu nezbytně nutné. Tím šetříme zákazníkům náklady spojené s pořízením, podporou a údržbou.

Primárně se specializujeme na vizualizaci dat v Microsoft Excelu nebo za použití reportingové nadstavby MS SQL Serveru Reporting Services. Tyto platformy jsou velmi komplexní a zároveň jednoduché operace po zaškolení je schopen zvládnout kdokoliv. Sestavy jsme schopni ušít přímo na míru nebo navrhnout dle našich zkušeností.

Zpracování dat není naší jedinou specializací. Máme širokou znalost procesů podle metologie ITIL. Pojmy jako Incident Management, Problem management, Change management nebo Configuration Management jsou nám velmi známy a jsme ochotni s vámi zkonzultovat naši zkušenost. Také umíme procesy analyzovat podle metodologie Lean Six Sigma a pomoci tak s efektivním nastavením nebo uprávou procesu.

K zákazníkům přistupuje s maximalní profesionalitou. Nenutíme zákazníky do drahých řešení, naopak snažíme se najít to nejkvalitnější řešení, v rámci dohodnutého rozpočtu. Jakékoliv navyšování rozpočtu je konzultováno se zákazníkem předem. S námi vždy víte, kolik platíte.