MS Office
Databáze
Reporting
Sběr dat
Procesy
VBA (macro)

MS Office

Ve službě MS Office nabízíme vesměs cokoliv, co s tímto produktem lze dělat. Tato služba se týká hlavně produktů Excel, Word, Powerpoint, Access a Outlook. Konkrétně se jedná o:

Dle vašeho zadání jsme schopni připravit návrh, nebo vypracovat vámi poskytnutý konkrétní návrh. Neomezujeme se na konkrétní verzi Office. Známe všechny verze.

Zpět na Menu

Návrh a správa databází

Jedná se o pokročilejší možnost, jak pracovat s daty. Nabízíme instalaci a správu databázového serveru ve vašem prostředí. Naše specializace je Microsoft SQL Server, ale jsem schopni se přizpůsobit vašim preferencím. V rámci služby dále poskytujeme:

Zpět na Menu

Reporting

Vytváření grafů a přehledových sestav z dostupných dat s prokliky do dalších úrovní a detailů. K zobrazení používáme Excel, Access nebo MS Reporting Services. V případě, že máte svůj preferovaný komplexní nástroj, rádi si ho bezplatně osvojíme. Sestavy můžeme navrhnout nebo vypracovat přesně podle vašeho zadání. V rámci služby umíme i poradit na základě našich zkušeností co sledovat, a jak nastavit hraniční limity. S našimi přehledy budete v obraze.

Zpět na Menu

Sběr dat

V případě, že nemáte potřebná data, prouzkoumáme Vaši situaci a navrhneme nejvhodnější způsob společně s procesem pokud je potřeba. Způsobů může být několik:

Zpět na Menu

Procesy

Navrhneme Vám procesy, které udrží vaši organizaci efektivní a disciplinovanou. Naší specializací jsou IT procesy, které vycházejí z ITIL metodologie. Pomůžeme s navrhováním a následnou implementací do firemního prostředí. Jedná se například o:

Nabízíme také revizi procesů a návrhy na jejich zlepšování. Pro tuto službu používáme metodologii Lean Six Sigma. Rádi Vám také pomůžeme s definicí a návrhem procesů.

Zpět na Menu

VBA (macro)

Nabízíme vývoj ve VBA v prostředí MS Office prostředí. Macro lze použít například:

Zpět na Menu